Co pod svatební šaty? Den D musíte strávit v sexy prádle

Květen 12, 2010 by michalka  
Sekce Svatba

1229214_34248977Ale den D by se neměl nést jen ve znamení krásné róby, důležité je i to, co si nevěsta oblékne pod ni. Nebo následně během svatební noci. Svatební noc i svatební den je něco jedinečného jak v životě ženy, tak i muže. Tak si dopřejte trochu radosti, kupte si nové prádlo, které je součástí celého „rituálu“. Každá žena si jistě vybere svatební šaty z kolekcí, které designéři představili v rámci prezentace kolekcí na rok 2010. Součástí prohlídek v Madridu však bylo i dámské svatební prádlo. Možná se ptáte proč? Dáme vám jednoduchou odpověď.

Odborníci radí, že podobně jako krásné šaty i prádlo v den D by mělo být výjimečné a krásné. Důležitým atributem je však i pohodlnost a flexibilita jednotlivých kousků, které zajistí, aby pod šatami netvořily zbytečné záhyby či nedeformovaly postavu.

Pod šaty bez ramínek se nosí podprsenky bez ramínek s košíčky, které pozvednou vaše poprsí. Dominuje jim krajka, zapomeňte, prosím, na silikonová ramínka! Vypadají velmi neesteticky. Pokud patříte k ženám, které mají větší poprsí, při hledání té správné podprsenky bez ramínek, která by držela vaše přednosti, se asi zapotíte. Pomoci by vám mohl korzet, jehož „konstrukce“ je pevnější, protože nedrží jen poprsí, ale opírá se o váš trup. Myslete však také na to, že prádlo, v němž strávíte celý den, by mělo být také pro vás pohodlné. Nemělo by zejména škrábat, tisknout a především by mělo být z co přírodních materiálů, které neudělají z vašeho těla jezero. Ideální volbou je právě přírodní bavlna.

Saténu a krajce však určitě nedávejte sbohem. Ještě stále je tu totiž i svatební noc. Pokud budete mít pár minut na přípravu – klidně si připravte speciální dámský set pro muže svého života. Fantazii se sice meze nekladou, ale jako nevěsta asi nejvíce potěšíte svého milého ve svůdném, ale zároveň nevinně sněhobílém prádle. Nosí se také kousky v zlatavých tónech, pudrově růžové nebo v barvě šampaňského.

Speciální součást oděvu pod svatebními šaty tvoří podvazky a samodržící punčochy. Pokud vsadíte na tělovou barvu, nezapomeňte na kvalitní pár punčoch – ideální je například zakončení s krajkou nebo jemným vzorem. Španělští designéři nicméně doporučují sněhobílé punčochy, které krásně kontrastují s jemně opálenou pletí.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy