Co takhle piercing?

Červen 24, 2010 by michalka  
Sekce Piercing

737601_23976636Již vás omrzelo nosit šperky stále na jednom a tom samém místě? Vyzkoušejte ozdobit jinou část svého těla. Máte propíchnuté uši? Také se jedná o určitý druh piercingu, tak proč si nedopřát také nějakou menší ozdobu do nosu, brady či do pupíku. Velmi oblíbeným piercingem se v poslední době stává v jazyku. Je vám k dispozici doslova celé tělo. Jsme na světě pouze jednou, tak do toho. Fantazii se meze nekladou.  Nezáleží na tom, do jaké věkové kategorie patříte. Nezáleží ani na tom, kde pracujete.

Piercing může nosit i vrcholná manažerka, hlavně když vypadá stylově a vkusně. Jestliže to však šéf rád nevidí, můžete si nechat probodnout kůži na intimnějším místě, kde nikdo nic nepozná.

Vyjádřete své já

Jestliže správně zvolíte ozdobu na svém těle, můžete tím vyjádřit také, jaká jste ve skutečnosti. Jste dravou a divokou ženou? Můžete vyzkoušet piercing ve tvaru malého ostnu do ušního lalůčku. Jestliže během léta nosíte ráda krátká trička, můžete vyzkoušet barevného motýlka či květinku do pupíku. Trendové jsou také v současné době blýskavé korálky a ještě více se začaly nosit i kroužky, a to zejména v nose. Když můžete mít kroužek v uchu, tak proč ne v nose?

Materiál

Jakmile Česká republika vstoupila do Evropské unie, seženete v obchodech podkovičky, kroužky, kolečka a také hroty pouze z titanu a teflonu. Na otázku, zda to bolí, vám můžeme odpovědět: „Záleží na tom, kam piercing chcete.“ Nejvíce bolestivým zákrokem je propíchnutí do nosu a také bradavek. Vpichy do jazyka, ušních lalůčků, obočí, pupíku či genitálii přináší pouze menší bolest. Jestliže však máte velký strach, můžete požádat profesionála o znecitlivění. Důležitá je také trpělivost s hojením m, protože se jedná o chirurgický zákrok. Piercing má tisíciletou tradici, která bude následovat ještě další tisíciletí.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy