Kávovník – bezpečná droga?

Únor 23, 2010 by michalka  
Filed under Zdraví

1196141_69231323Často slyšíme od svých blízkých větu: „Nepij to kafe, klepnete tě pepka.“ Avšak podle prokázaných výzkumů je opak pravdou. Je doporučené, abyste pili nejméně dva šálky kávy denně, protože tím si snižujete pravděpodobnost srdeční mrtvice, a to zejména u žen, jež jsou nekuřačky. Tento výzkum provedla americká společnost zabývající se srdečními chorobami. Je tedy samozřejmé, že pro jinak zdravé ženy je každodenní dávka kofeinu pozitivní a zdraví prospěšná.

Read more

Moderní líčení

Únor 19, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1159235_15524953Nezáleží pouze na tom, jak je žena oblečená. Velmi důležité v jejím životě je i trendové líčení, které musí mít styl a pasovat v příslušné životní situaci. Připravili jsme pro vás článek, který vám prozradí, co letí a jak se stanete krásnější. Zjistěte, jaké stíny vám pasují, jaký druh make-upu a pudru používat. Prozradíme vám, jak budete vypadat skutečně sexy a neodolatelně.

Read more

Jak na mizerné vlasy.

Únor 17, 2010 by michalka  
Filed under Vlasy

1210007_63639174Vlasy jsou korunkou krásy každé ženy, a proto je důležité o ně pečovat. Avšak za svůj život se setkáte s poškozením svých vlasů, které je potřeba obnovit moderním střihem a netradiční barvou. Ale i to někdy nepomůže, a proto byste si měli přečíst pár rad, jak na zářivé a svěží vlasy. Důležitá je pravidelná péče. Zjistěte, co vlastně vaše vlasy potřebují. Jakou kosmetiku používat, na jaké jídlo se přeorientovat v případě, že jste nespokojeni s vašimi vlasy. Někdy ani ty nejpropagovanější a nejdražší přípravky nevykouzlí z vašich poškozených vlasů nádherný účes. Smiřte se s realitou a začněte o ně pečovat. Read more

Panoramatická krajina Bolívie

Únor 16, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

985572_30124605Krajina v jihozápadní Bolívii je skutečně a doslova halucinogenní. Na své si zde přijdou zejména fotografové, kterým se zalíbí nádherné obrovské velehorské prostory. Tyto krásy neuvidíte nikde jinde. Bolívie srší originalitou a jedinečností. Občas si budete připadat, jak kdyby bylo nebe spíše pod vámi než nad vámi. Jihozápadní část je téměř neosídlená, a přesto nabízí více, než si dokážete představit. Tak neváhejte a vydejte se alespoň čtením do nepoznaných krajů.
Read more

Jak omládnout o pár let

Únor 15, 2010 by michalka  
Filed under Zdraví

1245948_40876093Jestli chcete vypadat mladší, není jediným řešením pouze plastika. Je celá řada jiných řešení, o nichž nemusíte ani vědět. Nejen váš obličej, ale i vaše tělo omládne o pár let, pak se můžete vydat hledat novou lásku či práci. Dojem je velmi důležitý, což tvrdí profesor výzkumu Kaar Christensen. Mladší vzhled zobrazuje tělesné zdraví a vynikající stav organismu. Budete mít i vyhlídky na dlouhý život, a to bez ohledu na pohlaví. Vzhled je důležitý jak u muže, tak i u ženy.
Read more

Vášniví cestovatelé a jídlo

Únor 14, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1250335_72769413Pro vášnivé cestovatele jsme připravili deset nejprodávanějších a nejoblíbenějších jídel, které jistě stojí za ochutnání. Neseďte pouze doma, vydejte se do světa a poznejte něco nového. Jestliže vás přitahují zážitky a dobrodružství, je pravý čas na to, vyzkoušet něco nového a nevynechejte návštěvu zahraničních restaurací, kde si objednáte plný talíř.Někteří by se netopýra ani nechytli a pro mnohé je netopýr odporná okřídlená myš, avšak pro milovníky specialit představuje toto stvořený lahodný předkrm. Vyzkoušejte něco nového, pak už tyto speciality nebudete chtít vyměnit za vaše každodenní jídlo.
Read more

Je chlorovaná pitná voda nebezpečná?

Únor 14, 2010 by michalka  
Filed under Zdraví

1208819_13796747Jak zajistit, aby pitná voda či voda v domácnostech neobsahovala choroboplodné bakterie? Jediným a správným řešením je její desinfekce. Je celá řada možností, jak tento proces provést, avšak nejvíce se používá ten nejméně ekonomicky nároční, což je chlorování. Mnoho lidí si však neuvědomuje, že se jedná o zdravotně rizikový postup.
Read more

Děti vs. Sladkosti

Únor 13, 2010 by michalka  
Filed under Děti a rodiče

1139591_16787797Jak je již známo, spojení dětí a sladkostí jde k sobě stejně jako chleba a máslo. Avšak denní konzumace bonbonů a jiných mlsů škodí nejen jejich zdraví. Byl proveden výzkum, který dokazuje, že sladkosti mají přímou souvislost s agresivitou, která se projeví v dospělosti.

Read more

Příznaky po porodu

Únor 11, 2010 by michalka  
Filed under Těhotenství

1185109_64345790Porod je důležitou etapou u každé ženy. Avšak porod může být doprovázen mnoha starostmi a bolestmi. Po narození dítěte se mohou objevit varovné příznaky, které značí, že byste se měli ihned vydat ke svému gynekologovi. V některých případech se může totiž jednat o velmi vážné poporodní komplikace.

Read more

Noční pomočování

Únor 8, 2010 by michalka  
Filed under Děti a rodiče

1185109_64345790U dětí, které dosáhnout věku tří let, se předpokládá, že jsou schopné udržet moč. Avšak z praxe mnoho maminek ví, že tomu tak není. Noční enuréza je mnohdy přehlížena a spousta rodičů považuje pomočování za společenský problém, s nímž se dítě časem vyrovná. Rodiče si nenechávají připustit, že se jedná o diagnózu, jíž by se měli vážněji zabývat.

Read more

Další stránka »

Novinky ze světa módy