Krátké účesy na rok 2012

Srpen 27, 2012 by admin  
Filed under Účesy

726434_girls_back_2Toužíte po pořádné změně a nevíte, jak na to? Pak je třeba, abyste se zamysleli nad tím, zda jen nestačí zajít do kadeřnického salónu a tam si nechat o kousek zkrátit svůj aktuální delší sestřih. Krátké účesy asi nikdy nevypadnou z módy, a pokud chcete vypadat opravdu dokonale a sexy, pak jsou krátké vlasy tím nejlepším řešením.

Krátké účesy sluší skoro každému. Nezáleží na tom, jak jste vysoká, nebo zda měříte jen 150 centimetrů, záleží na tom, jak dobře se ve svém účesu budete cítit.

Pokud se nebojíte barev, můžete si vybrat dokonce i z několika barevných odstínů, které si na svoji hlavu necháte dát. Nevyhýbejte se ani zářivým barvám, protože ty tento rok letí. Pozor si ale dejte s výběrem barvy v případě, že jste žena a máte už nějaký věk. Zde je nutné volit nejen decentní střihy, ale i barvy, které by z vás nedělali postarší dámu, která nedokáže zestárnout. A jak si vlasy nechat učesat, nebo si je učesat doma v případě, že se chystáte ven? Na svatbu? Nebo jinou příležitost, kde by každý měl vypadat opravdu dobře? Nezavrhujte v tomto případě ani volné rozcuchané vlasy, které se k vám hodí, nebo dokonce sponky, které vypadají elegantně a dobře na každých vlasech.

Trendy účesy 2012

Srpen 21, 2012 by admin  
Filed under Účesy

866624_beach_girlKaždý nový rok přináší nejen to nejlepší do budoucích let, ale i nové módní trendy. Ty můžeme vidět na módních přehlídkách, nové kousky moderního a odvážnějšího oblečení, ale taky v kosmetice, nebo co se týče nových módních trendů účesů.

Ani rok 2012 nebyl výjimkou a začátkem roku přišla řada nových, lepších, zajímavějších a rozhodně pro každou ženu, nebo dívku.

Rovné, kudrnaté, krátké i dlouhé

Pokud máte krásné zdravé vlasy, tak je budete chtít i co nejvíc ukázat světu. Není se čemu divit, protože dnes se jen málo kdo může pochlubit krásnými a zdravými vlasy. Pokud se nebojíte experimentů, pak se můžete vrhnout do nějakého opravdu extravagantního účesu, který vám sedne přímo na míru. Z těch extravagantnějších jsou spíš pro krátké vlasy a můžete je dokonce doplnit zajímavou barvou, třeba i viditelnější. Snadno tak na veřejnosti vyniknete.

Pokud se vám vyloženě nějaký odstín líbí, tak není důvod, abyste po něm hned nesáhly. Konec konců v módě jsou dokonce i dlouhé vlasy, které se hodí zvlášť k vysokým ženám. S dlouhými vlasy se dá udělat opravdu ledacos. Oplýváte dlouhými a krásnými kudrnatými vlasy? Pak zvolte ten nejlepší účes, se kterým vlasy snadno rozčešete a navíc i snadno upravíte do požadovaného tvaru. Chystáte se na slavnostní příležitost a nevíte, jak si učesat vlasy na večer? Klasikou, kterou rozhodně nikoho neurazíte, jsou vlasy do zajímavého drdolu, nebo do copu.

Novinky ze světa módy