Dlouhé vlasy pryč! Letí mikádo.

Listopad 21, 2010 by michalka  
Sekce Účesy

795335_40485981Máte dlouhé, princeznovské vlasy, s nimiž byste však ráda už udělala radikální změnu? I přes jejich krásu vás štvou? Pak se jistě poohlédněte, co je v kurzu. My vám radíme kratší vlasy, které skutečně letí. V současné době se nosí mikádo, které by mělo být krátké zhruba po krk, takže se nemusíte bát, že byste vypadala jak hříbek.

Nechte si své vlasy vepředu trochu delší a vzadu naopak asymetricky kratší, ale pamatujte na to, že by měl být přechod plynulý, aby to nebilo do očí. Nejlepší volbou je být pod rukama odborníka. Čím kratší vlasy si necháte na krku, tím méně se vám budou konečky kroutit ven. Snad každý si přeje, aby konečky byly dovnitř. Mikádo by mělo být malinko sestřihané zejména v oblasti obličeje. Skvěle vypadá například s patkou na stranu, ale také s ofinou. Je pouze na vás, který typ si zvolíte. Pro bohatší mikádo si nechte horní vrstvu vlasů sestříhat, čímž nedocílíte zplihlých vlasů. Horní vrstva by však neměla být o moc kratší než samotné mikádo. Konce by však měly být ve tvaru špiček.

S mikádem se můžete neskutečně vyhrát, což je velkou výhodou. Jestliže patříte mezi milovnice culíků, pak si nechte sestřihat mikádo v délce lehce nad ramena. Nejlépe vypadá mikádo vyfoukané dovnitř, což dá někdy hodně práce, zejména v oblasti na krku. Postačí vám však kulatý kartáč a pamatujte, že čím je kartáč větší, tím je to pro vás lepší. Profesionální kadeřnice používají kulatý kartáč i o průměru osmi centimetrů, proč ne. U mikád skvěle vypadají široké čelenky, které stále letí.

Jaké však používat přípravky? Na mikádo je nejlepší pěnové tužidlo, které dodá vlasům neuvěřitelný objem. Nepoužívejte přípravky ve spreji, protože lak na vlasy ve spreji vaše vlasy zatěžuje. Vytvořte si načechráním neuvěřitelný objem, který zaujme. Nezapomeňte si zafixovat konečky vlasů, aby neměly tendenci se točit na opačnou stranu.

Komentáře

2 Responses to “Dlouhé vlasy pryč! Letí mikádo.”
  1. Jitka Gajerová napsal:

    chybí mi na to odvaha…vlasy mám po zadek,ale nějak se s nimi nemohu rozloučit,ač bych se jich velice ráda zbavila.Prostě se bojím té změny…Co vy na to?Jíťa

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...
  1. [...] post: Dlouhé vlasy pryč! Letí mikádo. V rubrice Aktuality Tags: lala-radik « Dejte stop žehličkám! Zbraně na mizerné [...]Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy