Jak pečovat o prodloužené vlasy?

Leden 22, 2011 by michalka  
Sekce Vlasy

Máte krátké vlasy, ale chtěli byste dlouhou hřívu jako různé celebrity? Už to nemusí být pouze nesplněným snem. Dlouhé vlasy si dnes mohou dopřát i dívky, které byly přírodou obdarovány jemnými a nekvalitními vlasy. V současné době umělé prodlužování vlasů skutečně letí a díky kvalitní práci nepoznáte, že vlasy nejsou vůbec pravé. Jestliže si nezvolíte trapný styl, kdy jsou na půl dlouhé, na půl krátké, jak se to svého času podařilo například Ivetě Bartošové. O prodloužené vlasy je potřeba se pečlivě starat a musíte vědět, jak na to.

Jestliže se vydáte do salonu, aby vám prodloužili vlasy, pak by vám veškeré informace měli podat. Měli byste se dozvědět potřebné informace již před samotnou procedurou. Základní věci je potřeba vědět už tehdy, když teprve o prodloužení vlasů uvažujete. Na nové vlasy si mnoho dívek šetří, aby měly vysněnou hřívu, pak už si stačí říct: „No konečně.“ Ale ještě není důvod k radosti. Jestliže chcete, aby vám prodloužené vlasy nějakou tu dobu vydržely, pak se budete muset do salonu vracet minimálně jednou za tři měsíce. Dívky však salon navštěvují častěji, vše závisí na metodě prodloužení.

Nejlepší je navštěvovat salon, ve kterém vám vlasy prodlužovaly, ušetříte tak za údržbu, protože někdy se vám může nejbližší kadeřnictví vymstít. Nové vlasy si můžete nechat také barvit, melírovat, ba dokonce i natáčet. Nedoporučuje se však kontrastní barvení na úplně jiný odstín, než jste měla.

Domácí péče o vlasy

Jestliže denně o vlasy pečujete, pak nevyžadují až tolik pozornosti. Buďte však opatrná s horkým vzduchem, který má tendenci vlasy poškodit. Nechte raději hřívu volně schnout anebo při fénování zapněte studený vzduch. Vlny vytvářejte pouze natáčkami, kulmování by totiž vlasy mohlo, zejména u kořínků, poškodit. Pořiďte si také speciální hřeben, bez něhož vlasy neučešete. Nesušte vlasy agresivně ručníkem, jen z nich lehce odsajte vodu. Vlasovou kosmetiku používejte stejnou jako na vaše přirozené vlasy.

Přemýšlíte i vy o prodloužení vlasů? Jak jste s nimi spokojena? Jaké jsou jejich nevýhody? Podělte se se svými zkušenostmi.

Komentáře

One Response to “Jak pečovat o prodloužené vlasy?”

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...
  1. [...] Jak pečovat o prodloužené vlasy? V rubrice Aktuality Tags: ale-cht, bec-prav, dnes-mohou, pouze-nespln, rodou-obdarov, [...]Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy