Jaké se letos nosí kalhoty?

Duben 11, 2010 by michalka  
Sekce Krása

1181506_19612778Chcete jít s módou, ale pořád nevíte, co na sebe? Jsme tu, abychom vám poradili s vašimi starostmi. Možná se sami ptáte, jaké letos letí kalhoty, které vám budou pasovat a hlavou vám létají podobné otázky. Kalhoty mohou být praktické, pohodlné, extravagantní, sexy či sportovní. Stačí si pouze vybrat. Záleží jen na vás, které jsou pro vás a vaše tělo pohodlné.

Každá žena miluje šaty, ale na kalhoty nedá dopustit, protože patří mezi nejpohodlnější část oblečení. Kalhoty ženy nosí od dvacátých let minulého století, kdy šatům odzvonilo a nastoupila éra džínů. Trendy pro tuto sezónu jsou natolik pestré, že si vybere každá ženy. Nosí se prakticky cokoliv, ale letos vedou tyto střihy:

  • Jestliže si oblečete zajímavý kousek se sníženým sedem, jistě neuděláte chybu. Kalhoty mohou být klidně i v úpletovém anebo teplákovém provedení. Muži však nemají tento druh v oblibě, ale jakmile zvolíte správný střih, dokonce vás zeštíhlí.
  • Současným největším hitem jsou džíny, jež vypadají, jako byste je vytáhla ze skříně svého partnera. Jedná se o takzvaný „boyfriend look“ a skvěle vypadá v kombinaci s botami na podpatku. Dále pasují k sandálům, peep toes neboli lodičky s otevřenou špičkou, ale také k letním kotníčkovým botám s volnou špičkou a patou. Hlavně nezapomeňte vyrhnout kalhoty nad kotníky. Docílíte špičkového vzhledu.
  • Několikátou sezónu se drží na vrhní příčce úzké kalhoty. Jsou charakteristické rafinovaností, jsou štíhlé a s vysokými podpatky či balerínky jsou úžasnou kombinací. Musíte zvolit také správně top a tento typ kalhot sluší téměř každé postavě. Nemáte s nimi co zkazitl

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy