Jaro ve vlasech – co pro korunu krásy (ne) udělat

Květen 13, 2010 by michalka  
Sekce Vlasy

1159804_66170533Jaro je již v plném proudu. Jedná se o období, kdy si naše vlasy dokážou pořádně užít, ale zároveň je potřeba se o ně mnohem vydatněji a lépe starat. Nabízíme vám pár rad, co svým vlasům (ne) dělat v následujících slunečních dnech.

Experimentujte s barvou

Zkuste vlasy zesvětlit, dodat jim lesk a zdravý vzhled. Buďte hlavně dost odvážná. Při dotyku slunečních paprsků by vaše vlasy měly nejen na světle působit zdravě a svěže, světlé odlesky nebo prameny tuto hru barev podpoří. Svěřte ale tuto péči spíše do rukou profesionálů, a hlavně, ať je kadeřnice vysoce kvalitní, aby výsledek byl podle vašich představ. Doma by se vám mohlo stát, že si na hlavě místo skvělého účesu vytvoříte jakýsi „vypraný“ odstíny a váš celkový vzhled nebude jako z časopisu, tomu věřte.

Uvolněte se

Vlasy, které vypadají příliš upraveně – každý vlásek stojí na přesném místě, to je představa jako z propagačního materiálu ve vychytaném kadeřnictví. Na soutěži by vás porotci sice možná ocenili, ale ruku na srdce – není podle vás jaro spíše obdobím, kdy by i vlasy měly působit rozzářeně, volně a hlavně živě? Vyhněte se tedy přísným účesům, nepřehánějte to s péčí ani s vlasovými přípravky. Většina vlasových přípravků totiž vlasy zatěžuje. Samozřejmě, pokud vystavujete vlasy příliš často slunci nebo se rozhodnete jít na dovolenou k moři, nezapomeňte si přibalit ochranný sprej na vlasy případně masku vhodnou na vlasy namáhané sluncem.

Bavte se

Určitě byste se rádi vrátili do školních nebo studentských dob, a to hlavně teď na jaro. Můžete si to však nahradit roztomilou čelenkou, dvěma copy po stranách hlavy nebo falešným copem na temeni – pokud se tak cítíte dobře. Pohrajte si s těmito účesy, i přesto, že vám již dávno není patnáct let. Jarní počasí je vhodné pro kombinaci garderoby s okouzlujícím účesem a stane se z vás slečna, za kterou bude směřovat nejeden mužský pohled.

Komentáře

One Response to “Jaro ve vlasech – co pro korunu krásy (ne) udělat”
  1. Maryka13 napsal:

    Ahojky dekuju za komentík na blogu:) navstiv ho plosim jeste jednou:) papa

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy