Krátké účesy na rok 2012

Srpen 27, 2012 by admin  
Sekce Účesy

726434_girls_back_2Toužíte po pořádné změně a nevíte, jak na to? Pak je třeba, abyste se zamysleli nad tím, zda jen nestačí zajít do kadeřnického salónu a tam si nechat o kousek zkrátit svůj aktuální delší sestřih. Krátké účesy asi nikdy nevypadnou z módy, a pokud chcete vypadat opravdu dokonale a sexy, pak jsou krátké vlasy tím nejlepším řešením.

Krátké účesy sluší skoro každému. Nezáleží na tom, jak jste vysoká, nebo zda měříte jen 150 centimetrů, záleží na tom, jak dobře se ve svém účesu budete cítit.

Pokud se nebojíte barev, můžete si vybrat dokonce i z několika barevných odstínů, které si na svoji hlavu necháte dát. Nevyhýbejte se ani zářivým barvám, protože ty tento rok letí. Pozor si ale dejte s výběrem barvy v případě, že jste žena a máte už nějaký věk. Zde je nutné volit nejen decentní střihy, ale i barvy, které by z vás nedělali postarší dámu, která nedokáže zestárnout. A jak si vlasy nechat učesat, nebo si je učesat doma v případě, že se chystáte ven? Na svatbu? Nebo jinou příležitost, kde by každý měl vypadat opravdu dobře? Nezavrhujte v tomto případě ani volné rozcuchané vlasy, které se k vám hodí, nebo dokonce sponky, které vypadají elegantně a dobře na každých vlasech.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy