MasterChef online zdarma

Březen 20, 2013 by admin  
Sekce Zdraví

1152735_kitchen_utensiliesSoutěž MasterChef slavila svůj první úspěch v USA, kde spolupracovala s největšími kuchařskými hvězdami. Asi nejznámější tváří této soutěže je slavný držitel 14 michellinských hvězdiček šéfkuchař Gordon Ramsay. Toho jste také mohli vidět ve volném pokračování tohoto pořadu, který nese název Pekelná kuchyně.

V současné době skončil první díl soutěže MasterChef i u nás. I zde byli porotci vybráni z předních českých kulinářských expertů. Soutěžící pak museli plnit nejrůznější rozmanité úkoly, podle kterých byli hodnoceni. Nakonec zbyl pouze jeden soutěžící. Ten jako odměnu získal titul MasterChef a hlavně jeden milion korun. Motivace soutěžících tedy byla zaručena, i když není tak prestižní, jako vařit v Gordonově restauraci, k čemuž dostal příležitost americký vítěz.

Ačkoliv už byly všechny díly pořadu MasterChef odvysílány, můžete je samozřejmě stále najít na internetu. To se hodí nejen pro pobavení, ale také jako inspirace pro vaši kuchyň. Soutěžící zde totiž vaří skvělá jídla z celého světa, se kterými byste se jinde možná ani nesetkali. Podívejte se na některá na www.masterchefonline.cz.

Pokud Vám bude chutnat, můžete samozřejmě vyzkoušet i další toprecepty z této show, z její americké verze nebo z dalších kulinářských pořadů. V Česku je například velmi populární show VIP Prostřeno ale také klasické pořady o vaření jako Kluci v kuchyni nebo Babicovy dobroty.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy