Nejlepší hry pro dívky

Prosinec 26, 2011 by admin  
Filed under Móda & Styl

436Hledáte inspiraci na nové účesy, oblečení či líčení? Pokud toužíte po nových neotřelých nápadech, nemusíte nahlížet pouze do časopisů a módních magazínů. Stejně tak dobře se můžete inspirovat při hraní her pro dívky. Nejlepší hry pro dívky Vám totiž nabídnou nejen hodiny skvělé zábavy, ale také celou řadu doporučení použitelných i v reálném životě.

Asi nejoblíbenější hry pro dívky z této oblasti, jsou samozřejmě tzv. oblíkačky. Úkol je jasný. Zvolenou modelku oblékáte podle svých představ, nejčastěji z vybraných modelů, přidáte vhodné doplňky a je hotovo. Vyzkoušet si to můžete například ve hře Winx Fashion, Stylish Scarves nebo Pony Camp Dress up. Na zvolenou postavu ale šaty nemusíte jen navlékat a všemožně stylovat, ale také je přímo navrhovat a dát tak prostor své fantazii. Zrealizujte si svůj vlastní model ve hrách, jako je Fashion Designer World Tour nebo Bratz módní návrhářka.

Kromě oblékacích her si můžete díky hrám pro dívky vyzkoušet i celou řadu dalších módních záležitostí, zejména pak účesů a nalíčení. Nejlepší pro tyto účely jsou jednoznačně Barbie hry, kde si můžete na světoznámé panence vyzkoušet kouzla s vlasy, výrazné i decentní líčení pro každou příležitost i s dalšími doplňujícími zkrášleními. Velmi oblíbené jsou pak také nejrůznější hry s dívčími celebritami. Rychle tak proniknete do světa maskérek a kadeřnic Angeliny Jolie, Seleny Gomez nebo herečky Miley Cyrus, známé z role Hannah Montany.

Vyzkoušejte si v těchto a dalších hrách zrealizovat své nápady a myšlenky. Uvidíte, že Vás celá řada těchto her příjemně překvapí svým dobrým zpracováním a zvláštním módním stylem.

Péče o pleť

Březen 30, 2011 by eliska.z  
Filed under Krása

Chceme-li vypadat stále svěže a mladě, je správná a pravidelná péče o pleť velice důležitá. Důslednost se v tomto případě vyplatí, protože ani kosmetika není všemocná a sebelepší make-up nedokáže zakrýt úplně vše. Pro trvalé zachování mladistvého vzhledu přitom stačí jen několik základních kroků.

Read more

Piercing spodního rtu způsobuje ztrátu zubů

Červenec 1, 2010 by michalka  
Filed under Piercing

112640_9111Piercingy si v poslední době oblíbilo nejen mnoho žen, ale také mužů. Jedná se o jakýsi trend, který se táhne již řadu let. Piercingy – zdobení těla – jsou staré jako lidstvo samo. Tyto šperky jsou charakteristické zejména pro africké kmeny, které si nejen své uši, ale i ostatní části těla dokážou někdy dost brutálně ozdobit. Člověk si pak jen říká, jak na to může mít sílu. Rozmohl se také trend piercingu do spodního rtu.

Read more

Zjizvěte si kůži

Červen 29, 2010 by michalka  
Filed under Tetování

1255795_52550844Tetování je již ohrané, ale i přesto si chcete ozdobit své tělo za každou cenu? Nebaví vás ani piercingy? Vyzkoušejte dekorativní jizvy, které vás jistě nenechají chladnými. Někteří jedinci se odlišují již na první pohled a jiní se pyšní ozdobami v podobě piercingu či tetování přes polovinu zad. Důvody, proč se lidé chtějí lišit svou image, jsou různé. Někdo toto ozdobení vnímá jako zbytečné, jiný to považuje za nezbytný módní doplněk. Kontroverzním tématem je tedy extrémní bodyart, i přesto, že se nejedná o žádnou novinku.

Read more

Piercingové šperky

Červen 28, 2010 by michalka  
Filed under Piercing

710323_31777511Jestliže se rozhodnete netradičně ozdobit své tělo, musíte si vybrat také druh piercingu. Při aplikaci šperku se používají různé druhy, které jsou určené do jiné části těla. Jednotlivé šperky se liší tloušťkou, délkou a také materiálem. Piercing je v současné době velkým trendem mezi mladými lidmi, kteří chtějí „vyčnívat z davu“. Některé ozdoby jsou nepatrné k vidění, jiné naopak přitáhnou pozornost. Je pouze na vás, jaký druh piercingu si vyberete. Uvádíme vám zde ty nejpoužívanější druhy.

Read more

Roztahování uší

Červen 25, 2010 by michalka  
Filed under Piercing

209891_5285Mezi mladou generací je velkým trendem takzvané roztahování uší. Když už se rozhodnete pro roztahování uší do určitého průměru, musíte počítat s tím, že vaše uši potom již nebudou jako dříve. Jestliže zvolíte roztažení do jednoho centimetru a míň, je větší pravděpodobnost na uzdravení uší. Každému se hojí rány zcela jinak, a proto nelze přesně říct: „Tobě se to zahojí, tobě ne.“ Každý reaguje jinak na piercingy a tunely také. Jestliže máte v plánu vyzkoušet brutálnější typ tunelů v uších, první si představte, jak asi budete vypadat za 10 až 15 let.

Read more

Přenáší tetování žloutenku?

Červen 25, 2010 by michalka  
Filed under Tetování

844530_31530715Na otázku, zda se žloutenka může přenášet tetováním, existuje jediná odpověď, která zní: „Ano, může.“ Je tomu tak ale vždy? Tetováním je narušován ochranný tělní kryt a jeho aplikace se provádí ostrými předměty, což je dokonalá cesta, jak dostat infekci. Může na vás být přenesena nejen žloutenka typu C, ale také typu B, ba dokonce i vir HIV. Problém, který zajímá mnoho lidí, je, zda se žloutenka běžně přenáší skutečně prostřednictvím tetování. Tady již nedokážeme dát jednoznačnou odpověď.

Read more

Co takhle piercing?

Červen 24, 2010 by michalka  
Filed under Piercing

737601_23976636Již vás omrzelo nosit šperky stále na jednom a tom samém místě? Vyzkoušejte ozdobit jinou část svého těla. Máte propíchnuté uši? Také se jedná o určitý druh piercingu, tak proč si nedopřát také nějakou menší ozdobu do nosu, brady či do pupíku. Velmi oblíbeným piercingem se v poslední době stává v jazyku. Je vám k dispozici doslova celé tělo. Jsme na světě pouze jednou, tak do toho. Fantazii se meze nekladou.  Nezáleží na tom, do jaké věkové kategorie patříte. Nezáleží ani na tom, kde pracujete.

Read more

Tetování už neletí

Červen 23, 2010 by michalka  
Filed under Tetování

726582_24085246Tetování mělo být nejkrásnější památkou na dovolenou s tím nejúžasnějším chlapem. Avšak prima vzpomínky na skvělou třítýdenní dovolenou u moře vymazaly každodenní hádky s tím „bezva“ mužem a po rozchodu s ním vám zbyl pouze červeno-modrý obrázek na rameni. Přestože jste třeba fanouškem tetováním, motiv, jež jste si v minulosti zvolila, již dávno neletí. Co tedy s tím?

Read more

Chcete se zbavit tetování?

Červen 14, 2010 by michalka  
Filed under Tetování

278225_4232Jistě znáte ten pocit, když chcete být „in“. Necháte si vytetovat malbu na svá záda, ale po několika letech s tím nebudete spokojeni. Samozřejmě tyto případy existují, a není jich málo. Existuje metoda, jak se tetování zbavit, a to je laser. Samozřejmě vám doporučuji si nejdříve rozmyslet tento zákrok, protože tetování již nenavrátíte. Když už se pro trvalé tetování rozhodujete, měli byste si uvědomit, že je to napořád. Ale jak se ho zbavit?
Read more

Další stránka »

Novinky ze světa módy