Péče o pleť

Březen 30, 2011 by eliska.z  
Filed under Krása

Chceme-li vypadat stále svěže a mladě, je správná a pravidelná péče o pleť velice důležitá. Důslednost se v tomto případě vyplatí, protože ani kosmetika není všemocná a sebelepší make-up nedokáže zakrýt úplně vše. Pro trvalé zachování mladistvého vzhledu přitom stačí jen několik základních kroků.

Read more

Jak na krásnou pleť?

Červen 14, 2010 by michalka  
Filed under Krása

184876_2860Pupínky vás již přestaly otravovat, ale vrásky vás teprve čekají? To není důvod, abyste se přestali o svou pleť starat. Starat se o pleť neznamená, že si ji jednou denně namažete příslušným krémem. Rozdíl mezi nijakou a skutečně pěknou pletí je pouze v maličkostech, které dokážou udělat své. Když svůj obličej nebudete zanedbávat, stane se z vás krásná bytost a ještě k tomu se jedná o investici do budoucna.

Read more

Mít pokožku snů zcela bez chloupků?

Květen 23, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1195785_17110643Snem snad každé ženy je mít perfektně hladkou pokožku bez chloupků. V současnosti nejúčinnější metodou pro trvalé odstranění nežádoucího ochlupení je laserová epilace. Pokud se rozhodnete pro epilaci laserem, je vhodná co nejméně opálená pokožka. Zároveň je důležité minimálně 6 týdnů před výkonem neodstraňovat chloupky vytrháváním pinzetou, mohou se holit nebo odstraňovat depilačními přípravky jako jsou krémy, pěny a jiné. Na první laserový zákrok by měly být chloupky o délce 0,5 až 1 mm.

Read more

Pánské hodinky Storm

Květen 12, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1267744_87396573Storm je londýnská módní značka, která je světově proslulá díky exkluzivním náramkovým hodinkám. Mimo hodinek se tato společnost zabývá i výrobou jiných stylových doplňků a šperků, které jsou dle nejnovějších trendů. Hodinky jsou řízeny buď velmi kvalitními japonskými strojky, nebo jsou osazeny švýcarskými strojky. V kolekci najdete excelentní kousky, jejichž provedení je skutečně unikátní. Máte možnost si vybrat z mnoha druhů, barev a velikostí.

Read more

Proč jsem nezhubla?

Květen 10, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1262463_51886735Zkoušíte již několik měsíců bojovat se svou váhou, chcete si zlepšit postavu a měníte svůj životní styl? Přesto se vám však nedaří tak, jak byste chtěli? Máme pro vás pět zákadních bodů, které vám pomohou v úspěšném hubnutí, pak se můžete chlubit svou krásnou postavou.

Read more

Swarovski potěší každého

Květen 8, 2010 by michalka  
Filed under Krása

689061_69948078Každá žena, ale i mladá slečna se v současné době ráda parádí, kupuje si prstýnky, řetízky, náramky či náušnice. Důležité je, aby byl výrobek kvalitní a plnil svůj účel perfektně. Někdo má rád zlaté šperky, jiní zase stříbrné a v posledních letech se trendem stala chirurgická ocel. Ne každý může snést i ty nejdražší zlaté náušnice, jsou lidé, kteří jsou na tento druh kovu alergičtí, a proto jim nezbývá nic jiného, než si vybírat z ostatních druhů.

Read more

Kosmetický hit – dlouhé řasy pomocí očních kapek… Hrozí nebezpečí?

Květen 8, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1244742_51999813Kosmetickým hitem dnešní doby je metoda prodlužování řas pomocí očních kapek. Původně vedlejší efekt léčba očního tlaku na trhu vystřídala tedy tzv. farmakologická řasenka, která má zajistit prodloužení řas. Nemůže ale taková řasenka škodit? Na níže uvedené otázky nám poskytla odpovědi primářka MUDr. Lucie Valešová z oční kliniky Duovize v Praze.

Read more

Zbavte se druhé brady a zpevněte si pokožku

Duben 21, 2010 by michalka  
Filed under Krása

931368_33415259Jedná se o paradox, s nímž se v současné době potýká mnoho žen. Nemusíte bojovat s přebytečnými kily, ale i přesto vám nepozorovaně roste podbradek? Tento problém je trápením nejen žen, ale i mužů. Jistě vás již napadlo, že se jedná o neřešitelný problém, s nímž se budete muset smířit. Ale máme pro vás dobrou zprávu, která umožní vaše trápení vyřešit. Tak neváhejte a čtěte dále.

Read more

Jaké se letos nosí kalhoty?

Duben 11, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1181506_19612778Chcete jít s módou, ale pořád nevíte, co na sebe? Jsme tu, abychom vám poradili s vašimi starostmi. Možná se sami ptáte, jaké letos letí kalhoty, které vám budou pasovat a hlavou vám létají podobné otázky. Kalhoty mohou být praktické, pohodlné, extravagantní, sexy či sportovní. Stačí si pouze vybrat. Záleží jen na vás, které jsou pro vás a vaše tělo pohodlné.

Read more

Popraskané rty

Březen 24, 2010 by michalka  
Filed under Krása

1109104_65329151Jemná kůže, která pokrývá vaše rty, lehce popraská a následně je náchylná na bakteriální infekce, které nám denně hrozí. Rty jsou citlivé za každého počasí a bakteriím nevadí vítr, chlad, slunce, mořská ani chlorovaná voda. Vždy budou vaše rty vysušeny, a následně vzniknou na kůžičce nepříjemné praskliny, které nevypadají dobře, a občas hodně bolí. Mnoho žen je však vybaveno balzámem na rty, který obsahuje složky pocházející z ropy, a to například minerální oleje.

Read more

Další stránka »

Novinky ze světa módy