Krátké účesy na rok 2012

Srpen 27, 2012 by admin  
Filed under Účesy

726434_girls_back_2Toužíte po pořádné změně a nevíte, jak na to? Pak je třeba, abyste se zamysleli nad tím, zda jen nestačí zajít do kadeřnického salónu a tam si nechat o kousek zkrátit svůj aktuální delší sestřih. Krátké účesy asi nikdy nevypadnou z módy, a pokud chcete vypadat opravdu dokonale a sexy, pak jsou krátké vlasy tím nejlepším řešením.

Krátké účesy sluší skoro každému. Nezáleží na tom, jak jste vysoká, nebo zda měříte jen 150 centimetrů, záleží na tom, jak dobře se ve svém účesu budete cítit.

Pokud se nebojíte barev, můžete si vybrat dokonce i z několika barevných odstínů, které si na svoji hlavu necháte dát. Nevyhýbejte se ani zářivým barvám, protože ty tento rok letí. Pozor si ale dejte s výběrem barvy v případě, že jste žena a máte už nějaký věk. Zde je nutné volit nejen decentní střihy, ale i barvy, které by z vás nedělali postarší dámu, která nedokáže zestárnout. A jak si vlasy nechat učesat, nebo si je učesat doma v případě, že se chystáte ven? Na svatbu? Nebo jinou příležitost, kde by každý měl vypadat opravdu dobře? Nezavrhujte v tomto případě ani volné rozcuchané vlasy, které se k vám hodí, nebo dokonce sponky, které vypadají elegantně a dobře na každých vlasech.

Trendy účesy 2012

Srpen 21, 2012 by admin  
Filed under Účesy

866624_beach_girlKaždý nový rok přináší nejen to nejlepší do budoucích let, ale i nové módní trendy. Ty můžeme vidět na módních přehlídkách, nové kousky moderního a odvážnějšího oblečení, ale taky v kosmetice, nebo co se týče nových módních trendů účesů.

Ani rok 2012 nebyl výjimkou a začátkem roku přišla řada nových, lepších, zajímavějších a rozhodně pro každou ženu, nebo dívku.

Rovné, kudrnaté, krátké i dlouhé

Pokud máte krásné zdravé vlasy, tak je budete chtít i co nejvíc ukázat světu. Není se čemu divit, protože dnes se jen málo kdo může pochlubit krásnými a zdravými vlasy. Pokud se nebojíte experimentů, pak se můžete vrhnout do nějakého opravdu extravagantního účesu, který vám sedne přímo na míru. Z těch extravagantnějších jsou spíš pro krátké vlasy a můžete je dokonce doplnit zajímavou barvou, třeba i viditelnější. Snadno tak na veřejnosti vyniknete.

Pokud se vám vyloženě nějaký odstín líbí, tak není důvod, abyste po něm hned nesáhly. Konec konců v módě jsou dokonce i dlouhé vlasy, které se hodí zvlášť k vysokým ženám. S dlouhými vlasy se dá udělat opravdu ledacos. Oplýváte dlouhými a krásnými kudrnatými vlasy? Pak zvolte ten nejlepší účes, se kterým vlasy snadno rozčešete a navíc i snadno upravíte do požadovaného tvaru. Chystáte se na slavnostní příležitost a nevíte, jak si učesat vlasy na večer? Klasikou, kterou rozhodně nikoho neurazíte, jsou vlasy do zajímavého drdolu, nebo do copu.

Společenské účesy pro polodlouhé vlasy

Únor 9, 2012 by admin  
Filed under Účesy

112

Nemáte-li čas zajít před společenskou událostí ke kadeřníkovi, možná jste se ocitli v situaci, kdy váháte, co si z vlasů vytvořit za účes. Dlouhé i polodlouhé vlasy samozřejmě můžete nechat rozpuštěné. Chcete-li však něco elegantnějšího, uplatní se vlasy spíše delší.

Pro dlouhé vlasy můžete využít nejrůznějších drdolů či copů a vše bude vypadat nádherně. Nemusíte vymýšlet žádné složitosti, stačí jen sepnout vlasy zdobnou sponou. Pro polodlouhé vlasy již s mnoha těmito účesy ale nepochodíte. Drdoly vypadají často malé a nevzhledné, ze spony se vlasy zase často uvolňují. Co s tím?

Jednoduchou pomocí může být například vlasy rozdělit do dvou částí. Nemusíte zrovna vypadat jako malá školačka, ale můžete vytvořit elegantní drdůlky na každé straně hlavy nebo dva volnější copánky s vlasovými doplňky v barvě šatů.

Další možností je pak využít celého povrchu hlavy a vytvořit si zaplétaný cop. Ten se pro polodlouhé vlasy hodí daleko lépe, než pro dlouhé, protože v dlouhých vytvořená textura na hlavně snadno zanikne. Pokud si zaplétaný cop neumíte vytvořit sami, stačí říct nějaké kamarádce, jeho výroba je jednodušší pokud ho nevytváříte na své hlavě.

Pro vytvoření klasického drdolu nebo vyčesání vlasů nahoru můžete jako pomoc použít základovou gumičku, kterou umístíte do potřebné výšky na vlasech ještě před samotným česáním. Zamezíte tak vypadávání vlasů z účesu a celkovému sklouzávání vytvořeného účesu. Doplnit pak drdol můžete nenápadnými podpůrnými vlásenkami a pérky nebo naopak využít těchto pomůcek v odpovídající barvě, jako doplňku k šatům.

Účesy pro dlouhé vlasy s ofinou

Březen 31, 2011 by eliska.z  
Filed under Účesy

Snad každá majitelka dlouhých vlasů tu a tam zatouží po změně účesu. Jen málo která se ale rozhodne pro razantnější zkrácení vlasů či nový sestřih. Patříte-li mezi ty, kterým se délka vlasů líbí, ale chtěli by ji něčím oživit, zkuste ofinu.

Read more

Péče o vlasy

Březen 31, 2011 by eliska.z  
Filed under Účesy

Vlasy jsou neodmyslitelnou součástí vzhledu každého člověka a jednou z možností, jak lze vyjádřit svou individualitu. Výběru zajímavého střihu a co nejlepší barvy se věnuje většina lidí důkladně. Někteří však zapomínají, že vlasy potřebují i péči. Bez správné péče se může lehce stát, že nebude na čem ten vybraný účes udělat. Jak ale jejich kvalitu ovlivnit?

Read more

Jak udělat drdol?

Březen 29, 2011 by eliska.z  
Filed under Účesy

Drdoly jsou vyhledávanými účesy pro svou eleganci i poměrně rychlou jednoduchou výrobu. Nejjednodušší drdol sepnutý gumičkou lze vytvořit do deseti vteřin, a přesto vypadá reprezentativně. Ne všichni ale ví, jak drdol vytvořit a nemají po ruce nikoho, kdo by jim pomohl. Proto jsou tu pro Vás připraveny čtyři návody na tvorbu drdolů. Všechny je možné zvládnout i bez pomoci někoho dalšího.

Read more

Účesy pro jemné vlasy

Březen 29, 2011 by eliska.z  
Filed under Účesy

Mít jemné vlasy s sebou, jak by se mohlo zdát, přináší jen negativa. Takovéto vlasy nedrží tvar ani objem, působí zplihle a rychle se mastí. Na druhou stranu nebývá problém s jejich úpravou. Dobře se tupírují, nekloužou a poměrně dobře v nich drží sponky. Výhodou je i to, že můžete mít dlouhé vlasy, aniž byste pocítila větší zátěž, což majitelky silných těžkých vlasů říci nemohou. Jak je ale upravit, aby vypadaly dobře?

Read more

Účes podle tvaru obličeje

Březen 28, 2011 by eliska.z  
Filed under Účesy

Chtěla byste zkusit nový účes, ale nejste si jistá, jestli zrovna vám bude slušet? Pro tento případ je vhodné se podívat, zda nově zvolený účes respektuje tvar vašeho obličeje. Nevhodně zvolený účes může nepříjemně zvýraznit rysy vašeho obličeje, které se jím snažíte skrýt.

Read more

Jak na účes na ples?

Březen 28, 2011 by eliska.z  
Filed under Účesy

Snad každá žena si před plánovaným plesem láme hlavu s účesem. Ples, jako významná společenská událost si totiž žádá nejen krásné šaty, ale i dokonalý účes. Dobře zvolený účes dokáže skvěle dotvořit celkový vzhled, zatímco špatně zvolený účes může, jinak zničit celkový dojem. Ten pak nezachrání ani sebelepší šaty.

Read more

Vlasy podle nálady

Listopad 23, 2010 by michalka  
Filed under Účesy

953154_21439512Na jaké vlasy máte právě teď náladu? Na bohaté či rovné? Díky široké paletě kosmetických přípravků si v současné době můžete vybrat jakýkoliv účes. Vykouzlíte na své hlavě prakticky cokoliv, záleží však na délce vašich vlasů. Avšak je důležité, abyste své vlasy příliš nezatěžovali, protože mnohdy příliš výrazná změna vlasům škodí.
Read more

Další stránka »

Novinky ze světa módy