Výlet s přáteli

Červenec 11, 2011 by admin  
Filed under Cestování, dovolená, travel

greatglen-glenmhor-glenmore-28885-lJestliže se chystáte na výlet do našeho hlavního města Prahy, pak vřele doporučuji výlet po Vltavě. Tuto projížďku jsem si zakoupila na slevovém serveru slevoexpres.cz. Server je velmi přehledný.
Na první stránce najdete současnou nabídku slev, která je velmi pestrá a zasahuje jak do cestování, gastronomie, kosmetiky a mnoha dalších oborů. Na první pohled mne zaujala téměř devadesáti procentní sleva na výlet po Vltavě. Jednalo se o hodinovou jízdu po řece, kolem krásných zákoutí Prahy. Během jízdy jsme měli nádherný výhled na Národní divadlo i Pražský hrad.Atmosféra parníku

byla skvělá. Tuto jízdu můžete absolvovat s dětmi nebo přáteli. Celá Praha je z paluby parníku úplně
jiná. Objevíte mnoho krásných zákoutí, kterých si normálně ani nevšimnete. Na lodi samozřejmě
nechybělo ani občerstvení. Pokud jste nechtěli být na horní palubě, mohli jste pozorovat okolí
z klimatizované kajuty. Na tomto výletu jsem byla se svými kamarádkami a skutečně jsme si jej užili.
Celý den jsme navštěvovali památky. Abychom si udělali radost, ještě jsme si se slevou zakoupili
návštěvu v kosmetickém salónu na prodloužení řas. Předtím jsme nevěděli, do čeho jdeme, ale
výsledek byl úžasný. Každá z nás se cítila jako královna. Ihned Vám stoupne sebevědomí a cítíte
se naprosto skvěle. Personál v salónu byl velmi milý a splnil všechny naše požadavky. Cena tohoto
voucheru byla také skvělá. Výsledná sleva dosahovala výše 75 procent původní ceny. Toto jsme
nemohli nevyužít. Jako součást prodloužení řas byla i sleva 15 procent na doplnění řas. Zkrátka
ideální výlet s příjemnými chvilkami, kdy jsme se věnovali sami sobě.

Pokud tedy hledáte zajímavé
slevy, pak neváhejte a ihned navštivte internetové stránky slevoexpres.cz. Tuto stránku mohu
jenom doporučit. Slevy si zakoupíte jednoduše pomocí platební karty. Všechno je vyřízeno rychle a
spolehlivě.

Jak na vzteklouna?

Červen 22, 2010 by michalka  
Filed under Děti a rodiče

956246_88279248Jestliže se rozhodnete přečíst všechny knihy o výchově, zaručujeme vám, že to jistě nepomůže. Situace se vyvíjí totiž zcela jinak, než je popsáno v knížkách psychology. Když chtějí děti prosadit své, jsou vynalézavé a za každou cenu chtějí docílit svého. Ženy chodící na kurzy pro rodiče nabízí v klidné atmosféře svému dítěti dvě možnosti: „Chceš si ty kalhoty obléknout sám nebo ti mám pomoct?“ Dítě pouze se vztekem odvětí: „Ne, ne, ne!!! Ty kalhoty ne!“  Přitom sedí nahým zadkem na štiplavém koberci, avšak je to za den už po desáté, začne vám to lézt krkem. Tento vztek dítěte by dovedl k šílenství každou matku.

Read more

To dítě není moje!!!

Červen 21, 2010 by michalka  
Filed under Děti a rodiče

1281125_98861352V praxi se poměrně často vyskytují případy, kdy je v rodném listě dítěte uveden jako otec muž, který se buď za otce nepovažuje či o něm sama matka tvrdí, že biologickým otcem není. Zajímavostí tedy je, že dítě, které má nárok podat žalobu na určení otcovství, nemá naopak nárok podat žalobu na některého z rodičů, že není biologickým rodičem. Otcovství lze určit v případě, že jsou splněný zákonné podmínky a můžete o zjištění otcovství požádat v jakémkoliv věku dítěte.  Existují i případy, že takovou žalobu podalo „dítě“ ve věku šedesáti let.

Read more

Těhotenství – jedno drama?

Červen 21, 2010 by michalka  
Filed under Těhotenství

916230_52279345Těhotná žena zažije během devíti měsíců mnoho změn, a to nejen těch viditelných, ale také uvnitř těla. Samozřejmě se změní také její duševní zvraty. Které jsou však nejvíce šokující? Plod již od svého počátku potřebuje kyslík a také výživné látky, jež získává z krve maminky. Krev proudí cévami do děložní stěny a následně do plodového lůžka, z něhož se prostřednictvím pupečníku a cév dostává k plodu. Z krve si plod vezme potřebné živiny a vše ostatní vrací do matčina těla.

Read more

Mimoděložní těhotenství

Červen 20, 2010 by michalka  
Filed under Těhotenství

1187595_22141630Strašákem budoucích maminek je mimoděložní těhotenství, které představuje stav, při němž se oplodněné vajíčko uhnízdí mimo děložní dutinu. Plodové vejce je vysoce agresivní a prorůstá se tak do stěny orgánu, může narušit cévy, čímž dojde k náhlému a silnému krvácení. Toto krvácení ohrožuje budoucí maminku na životě.

Read more

Ostrov Djerba

Červen 16, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

571289_90776671Djerba je ostrov situovaný ve Středozemním moři a náleží Tunisku. Dominuje rozlohou 520 kilometrů čtverečních. Představuje největší ostrov severní Afrika s více jak sto dvaceti tisíci obyvateli. Na ostrově je situováno také mezinárodní letiště a hlavním městem je Houmt Souk, kde žije přibližně šedesát tisíc obyvatel. Z pevniny se na ostrov dostanete jednak trajektem, jednak po nasypané hrázy stojící na starých základech, jež vybudovali v minulosti Římané. Na Djerbu lidé cestují zejména díky písečným plážím a krásnému počasí. Jedná se o místo, kde se stále mluví berbersky.

Read more

Velkolepá Paříž

Červen 3, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1260489_17641514Paříž je hlavním městem Francie a je situovaná mírně na severu státu. Rozprostírá se na obou březích řeky Seiny. Žije zde více jak dva miliony lidí, přičemž pařížská aglomerace čítá deset milionů lidí, což je jako celá Česká republika. Paříž je rozdělena do dvaceti městských obvodů. První zmínky o tomto městu pochází již ze třetího století před naším letopočtem. Nejdříve byl však osídlen pouze malý ostrov na Seině keltským kmenem Parisiů. Hlavním městem Francie se toto město stalo v roce 508 našeho letopočtu.

Read more

Plavání miminek

Červen 2, 2010 by michalka  
Filed under Děti a rodiče

sfPlavání s vašimi nejmenšími ratolestmi má kromě rozvoje motoriky i pozitivní vliv na jejich psychický rozvoj. Pouto mezi matkou a dítětem, pravidla fungování a způsob učení jsou podstatným základem i pro jeho harmonický rozvoj. Voda dokáže naučit matku i dítě dodržovat určitá pravidla, což má později velký vliv při výchově a učení se. Kurzy plavání jsou zaměřeny na správnou motivaci dětí a pokyny jejich pohybu ve vodním prostředí. Pohyb dítěte ve vodě formou hry a drobných pohybových cvičení pod vedením instruktorky posiluje rozvoj psychomotoriky dítěte, přátelství s vodním prostředím a jeho pravidla, upevnění vztahu dítě – zvyšuje obranyschopnost organismu.

Read more

Amsterdam

Květen 31, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1259936_83415180Amsterdam – město, kde je všudypřítomná rovina a překvapí vás také stísněnost městského centra. V porovnání s Prahou je Amsterdam pravý opak, i když je srovnatelný s počtem obyvatel. Turisticky zajímavá místa díky své poloze v Amsterdamu lze obejít během jediného dne, a to pěšky. Amsterdam si s žádným jiným městem nespletete, i přesto, že se nemůže chlubit žádným symbolem, jako například Paříž či Londýn. Ve městě je hustá síť 160 kanálů, přes něž se klene více jak 1200 mostů. Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a leží v provincii Severní Holandsko.

Read more

Zaslíbená Kréta

Květen 31, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

30265_3862Kréta svým návštěvníkům nabízí mnohem více než jen slunce, moře, pláže a olivy. Ostroh má bohatou historii sahající již do šestého tisíciletí před naším letopočtem. Historie se opírá o mnoho legend a údajně právě v této části Řecka byl stvořen nejznámější řecký bůh Zeus – vládce nad bohy i lidmi. Tato událost se konala v jedné z mnoha jeskyní, jichž je na ostrově více jak tři tisíce. A právě jeskyně, hory a rokliny přilákají ročně sta tisíce turistů, kteří netouží pouze po lenošení na pláži. Pokud nepatříte mezi milovníky opalování se na pláži, jste na ostrově také správně. Navštívíte totiž zaslíbenou zemi, která vás ohromí svou krajinou a také památkami.

Read more

Další stránka »

Novinky ze světa módy