Výlet s přáteli

Červenec 11, 2011 by admin  
Filed under Cestování, dovolená, travel

greatglen-glenmhor-glenmore-28885-lJestliže se chystáte na výlet do našeho hlavního města Prahy, pak vřele doporučuji výlet po Vltavě. Tuto projížďku jsem si zakoupila na slevovém serveru slevoexpres.cz. Server je velmi přehledný.
Na první stránce najdete současnou nabídku slev, která je velmi pestrá a zasahuje jak do cestování, gastronomie, kosmetiky a mnoha dalších oborů. Na první pohled mne zaujala téměř devadesáti procentní sleva na výlet po Vltavě. Jednalo se o hodinovou jízdu po řece, kolem krásných zákoutí Prahy. Během jízdy jsme měli nádherný výhled na Národní divadlo i Pražský hrad.Atmosféra parníku

byla skvělá. Tuto jízdu můžete absolvovat s dětmi nebo přáteli. Celá Praha je z paluby parníku úplně
jiná. Objevíte mnoho krásných zákoutí, kterých si normálně ani nevšimnete. Na lodi samozřejmě
nechybělo ani občerstvení. Pokud jste nechtěli být na horní palubě, mohli jste pozorovat okolí
z klimatizované kajuty. Na tomto výletu jsem byla se svými kamarádkami a skutečně jsme si jej užili.
Celý den jsme navštěvovali památky. Abychom si udělali radost, ještě jsme si se slevou zakoupili
návštěvu v kosmetickém salónu na prodloužení řas. Předtím jsme nevěděli, do čeho jdeme, ale
výsledek byl úžasný. Každá z nás se cítila jako královna. Ihned Vám stoupne sebevědomí a cítíte
se naprosto skvěle. Personál v salónu byl velmi milý a splnil všechny naše požadavky. Cena tohoto
voucheru byla také skvělá. Výsledná sleva dosahovala výše 75 procent původní ceny. Toto jsme
nemohli nevyužít. Jako součást prodloužení řas byla i sleva 15 procent na doplnění řas. Zkrátka
ideální výlet s příjemnými chvilkami, kdy jsme se věnovali sami sobě.

Pokud tedy hledáte zajímavé
slevy, pak neváhejte a ihned navštivte internetové stránky slevoexpres.cz. Tuto stránku mohu
jenom doporučit. Slevy si zakoupíte jednoduše pomocí platební karty. Všechno je vyřízeno rychle a
spolehlivě.

Ostrov Djerba

Červen 16, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

571289_90776671Djerba je ostrov situovaný ve Středozemním moři a náleží Tunisku. Dominuje rozlohou 520 kilometrů čtverečních. Představuje největší ostrov severní Afrika s více jak sto dvaceti tisíci obyvateli. Na ostrově je situováno také mezinárodní letiště a hlavním městem je Houmt Souk, kde žije přibližně šedesát tisíc obyvatel. Z pevniny se na ostrov dostanete jednak trajektem, jednak po nasypané hrázy stojící na starých základech, jež vybudovali v minulosti Římané. Na Djerbu lidé cestují zejména díky písečným plážím a krásnému počasí. Jedná se o místo, kde se stále mluví berbersky.

Read more

Velkolepá Paříž

Červen 3, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1260489_17641514Paříž je hlavním městem Francie a je situovaná mírně na severu státu. Rozprostírá se na obou březích řeky Seiny. Žije zde více jak dva miliony lidí, přičemž pařížská aglomerace čítá deset milionů lidí, což je jako celá Česká republika. Paříž je rozdělena do dvaceti městských obvodů. První zmínky o tomto městu pochází již ze třetího století před naším letopočtem. Nejdříve byl však osídlen pouze malý ostrov na Seině keltským kmenem Parisiů. Hlavním městem Francie se toto město stalo v roce 508 našeho letopočtu.

Read more

Amsterdam

Květen 31, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1259936_83415180Amsterdam – město, kde je všudypřítomná rovina a překvapí vás také stísněnost městského centra. V porovnání s Prahou je Amsterdam pravý opak, i když je srovnatelný s počtem obyvatel. Turisticky zajímavá místa díky své poloze v Amsterdamu lze obejít během jediného dne, a to pěšky. Amsterdam si s žádným jiným městem nespletete, i přesto, že se nemůže chlubit žádným symbolem, jako například Paříž či Londýn. Ve městě je hustá síť 160 kanálů, přes něž se klene více jak 1200 mostů. Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a leží v provincii Severní Holandsko.

Read more

Zaslíbená Kréta

Květen 31, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

30265_3862Kréta svým návštěvníkům nabízí mnohem více než jen slunce, moře, pláže a olivy. Ostroh má bohatou historii sahající již do šestého tisíciletí před naším letopočtem. Historie se opírá o mnoho legend a údajně právě v této části Řecka byl stvořen nejznámější řecký bůh Zeus – vládce nad bohy i lidmi. Tato událost se konala v jedné z mnoha jeskyní, jichž je na ostrově více jak tři tisíce. A právě jeskyně, hory a rokliny přilákají ročně sta tisíce turistů, kteří netouží pouze po lenošení na pláži. Pokud nepatříte mezi milovníky opalování se na pláži, jste na ostrově také správně. Navštívíte totiž zaslíbenou zemi, která vás ohromí svou krajinou a také památkami.

Read more

Korfu

Květen 28, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1283541_44092988Korfu je jednou z nejznámějších destinací Řecka. Mnohdy bývá nazývána jako „smaragdový sen“. Jestliže však navštívíte tento ostrov, musíte uznat, že tento přívlastek není nikterak z cesty. Je však pravda, že kvůli davům turistů není Korfu zeleným diamantem, jako byl před 150 lety, ale i přesto patří k nejkrásnějším letoviskům v Evropě. Hojné srážky a příznivé klima zajišťuje bohatou faunu i flóru, čímž je ke kráse ostrova přispěno.  Hlavním městem Korfu je Kerkyry.

Read more

Útesy a čistá irská duše

Květen 18, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1102329_84555221Více než sto metrů pod vámi. Ležíte v trávě na okraji útesu. Při pohledu dolů se vám chvěje žaludek. Oblaky nad vámi vytvářejí čarokrásné útvary. Sviští vítr. A slyšíte jen šumění moře. Nic jiného neexistuje. Pouze ta chvíle. Jestli právě takovou situaci chcete zažít, vydejte se k útesům na západní pobřeží Irska.

Read more

Cestovní pojištění

Květen 17, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1234386_19544571Ačkoliv má většina pojišťoven přesně stanovená pravidla, ve spojení s těhotenstvím jsou pojistné normy značně kolísavé. Základním bodem je dvacátý druhý týden těhotenství, jedná se většinou o poslední možný termín, kdy vás na cestu pojistí. V některých pojišťovnách můžete uspět ještě s 26. nebo dokonce s 32. týdnem, ale oficiálně tento termín nikde nezveřejňují, tak se poptejte.

Read more

Krimmelské vodopády

Květen 16, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

Krimml_WaterfallVýškou 380 m (udává se i 385 m) dominují Krimmelské vodopády, které jsou nejvyšší v Rakousku a údajně i v celé Evropě. Zda je tomu tak či onak, jedno jim nelze odepřít: jsou opravdu přírodním unikátem, který uchvátí každého návštěvníka. Horská vesnice Krimml se nachází na západním okraji Rakouska ve spolkové republice Salcbursko v pramenné oblasti řeky Salzach – na horním konci údolí Pinzgau. Tento název je významný zejména pro zemědělce, protože se jedná o pojmenování jednoho z plemene krav.

Read more

Šumava? Ano.

Duben 24, 2010 by michalka  
Filed under Cestování, dovolená, travel

1167882_69789201Pokud se vydáte na Šumavu, rozsáhlé pohoří rozkládající se na hranicích Česka, Rakouska a Německa, máte možnost navštívit velké množství místních památek a zajímavých míst. Šumavské lesy vám dodávají čerstvý vzduch, čímž si zpříjemníte pobyt, zavítat sem můžete během jakéhokoliv ročního období. V zimě si můžete zalyžovat, naopak v létě se můžete vydat na pěší túry. Historické památky jsou rozmístěné po celém území Šumavy a určitě stojí za návštěvu.

Read more

Další stránka »

Novinky ze světa módy