Moderní líčení

Únor 19, 2010 by michalka  
Sekce Krása

1159235_15524953Nezáleží pouze na tom, jak je žena oblečená. Velmi důležité v jejím životě je i trendové líčení, které musí mít styl a pasovat v příslušné životní situaci. Připravili jsme pro vás článek, který vám prozradí, co letí a jak se stanete krásnější. Zjistěte, jaké stíny vám pasují, jaký druh make-upu a pudru používat. Prozradíme vám, jak budete vypadat skutečně sexy a neodolatelně.

Černé linky

Chcete být sexy stejně jako mnoho slavných zpěvaček, hereček a modelek? Stačí udělat svůj pohled magickým, k čemuž vám bude stačit jen tekuté oční linky. Je důležité, aby se vám ruka neklepala, a pokud ještě nemáte s tímto typem očních linek zkušenosti, nejprve si to několikrát vyzkoušejte. Malování očí tímto nástrojem chce přece jen nějakou praxi. Oči začněte malovat ve vnitřním koutku a postupujte až k jeho konci, kde linku mírně protáhněte a také rozšiřte. Jestli se vám ruka až moc třese, opřete si ji o čelo a nerovnosti lze upravit vatovou tyčinkou.

Rudé rty

Jestliže se toužíte stát dračicí, stačí si pořídit krvavě červenou rtěnku a konturovací tužku, která bude stejné barvy. Konturovací tužka slouží k tomu, aby se rtěnka nerozpíjela. Nikdy nepořizujte tužku tmavší než je rtěnka, raděj ji vyberte světlejší. Tmavší linka vypadá totiž docela lacině. Zabrat vám dá jistě vybírání správného červeného odstínu, a proto s výběrem neponáhlejte. Nejprve byste si měla uvědomit, jaký jste barevný typ. Jestliže patříte mezi takzvané studené typy – letní a zimní – přiklánějte se spíše ke studeným tónům rtěnek. Naopak patříte-li k teplým typům – podzimní a jarní – zvolte hřejivé tóny. Dáte nám jistě za pravdu, že blondýnka se zlatými vlasy a krvavě červenou rtěnkou vypadá hodně kýčovitě. Při samotném líčení si nejprve rty obtáhněte konturou a následně je natřete rtěnkou. Konečnou fází je obtisknutí rtů do papírového kapesníčku.

Kouřové stíny a světlé rty

Mnoho slavných osobností se inspiruje šedesátými léty – platinová blond, kouřové stíny a světlé rty. Kouřové stíny jsou natolik výrazné, aniž byste své rty zdůraznili červenou rtěnkou. U vnitřní části koutků se aplikují spíše světlejší stíny a od vnějších koutků přidávejte spíše tmavý odstín, který můžete protáhnout až k obočí. Tímto způsobem docílíte stylového líčení, avšak chce to praxi. Rty ozdobte průsvitným leskem nebo světle růžovou rtěnkou.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy