Nejlepší hry pro dívky

Prosinec 26, 2011 by admin  
Sekce Móda & Styl

436Hledáte inspiraci na nové účesy, oblečení či líčení? Pokud toužíte po nových neotřelých nápadech, nemusíte nahlížet pouze do časopisů a módních magazínů. Stejně tak dobře se můžete inspirovat při hraní her pro dívky. Nejlepší hry pro dívky Vám totiž nabídnou nejen hodiny skvělé zábavy, ale také celou řadu doporučení použitelných i v reálném životě.

Asi nejoblíbenější hry pro dívky z této oblasti, jsou samozřejmě tzv. oblíkačky. Úkol je jasný. Zvolenou modelku oblékáte podle svých představ, nejčastěji z vybraných modelů, přidáte vhodné doplňky a je hotovo. Vyzkoušet si to můžete například ve hře Winx Fashion, Stylish Scarves nebo Pony Camp Dress up. Na zvolenou postavu ale šaty nemusíte jen navlékat a všemožně stylovat, ale také je přímo navrhovat a dát tak prostor své fantazii. Zrealizujte si svůj vlastní model ve hrách, jako je Fashion Designer World Tour nebo Bratz módní návrhářka.

Kromě oblékacích her si můžete díky hrám pro dívky vyzkoušet i celou řadu dalších módních záležitostí, zejména pak účesů a nalíčení. Nejlepší pro tyto účely jsou jednoznačně Barbie hry, kde si můžete na světoznámé panence vyzkoušet kouzla s vlasy, výrazné i decentní líčení pro každou příležitost i s dalšími doplňujícími zkrášleními. Velmi oblíbené jsou pak také nejrůznější hry s dívčími celebritami. Rychle tak proniknete do světa maskérek a kadeřnic Angeliny Jolie, Seleny Gomez nebo herečky Miley Cyrus, známé z role Hannah Montany.

Vyzkoušejte si v těchto a dalších hrách zrealizovat své nápady a myšlenky. Uvidíte, že Vás celá řada těchto her příjemně překvapí svým dobrým zpracováním a zvláštním módním stylem.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy