Pět zabijáků flirtu… Co s tím?

Květen 25, 2010 by michalka  
Sekce Život

1157970_45335175Flirtování není vůbec těžké, stačí vědět, čemu se vyhnout. Každá žena či muž rád flirtují, ale mnohdy se jim to nepodaří, protože dělají něco špatně. My vám dnes prozradíme, jakým chybám se vyhnout, abyste nezabili svou šanci jen tak.

Zabiják číslo 1: Nejste sama sebou

Hrajete si na něco, co nejste, jen abyste se zalíbily partnerovi. Najednou se vám fotbal zdá být skvělou hrou a ještě nikdy jste neviděli Sex ve městě.

Jak je to správně:

Zabývejte se tím, co váš partner říká a co si myslí. Skutečný zájem je lepší než hrané porozumění. Tedy není problémem ani občasný nesouhlas. S příjemným úsměvem vám partner porozumí.

Zabiják číslo 2: Turné soucitu

Začnete vyprávět o svých problémech. Možná jen chcete být upřímná a navodit zdání blízkosti. Ve skutečnosti však partnera dostáváte pod tlak. Když člověk už na prvním rande musí dávat rady do života, zřejmě ho i ve vztahu bude třeba neustále uklidňovat.

Jak je to správně:

Chybí vám pozitivní myšlení. Zastavte se a chvíli a zamyslete se, zda je vše opravdu tak strašné. Vždyť přece jste na skvělém rande. Co kdybyste teď vyprávěli o věcech, které vám dělají radost?

Zabiják číslo 3: Pomluva z nejistoty

Pomluva spojuje a pomáhá překonat nedostatek témat na rozhovor. Hrozí však nebezpečí přichycení, ať už pomlouvat páreček u vedlejšího stolu, nejlepší kamarádku nebo číšníka.

Jak je to správně:

I když to zní jako heslo hipíků: „Pomluva tvoří člověka ošklivým.“ Pomluvy je dost průhledné. To, co člověku vadí na sobě samém, odmítá na jiných. Pomluva hezké ženy nebo šikovného chlapíka svědčí o nejistotě. A určitě nechcete vypadat jako nejistá, že?

Zabiják číslo 4: Panika

Situace je nejistá. Nevíte, co si o vás partner myslí nebo co očekává. A když je člověk navíc zamilovaný, snaží se vyhýbat trapnosti. Může tak snadno zpanikařit.

Jak je to správně:

Jen klid. Přestaňte si v myšlenkách plánovat svatbu. Nejlepší, pokud vůbec nebudete myslet. Uvolněte se. Nějak to už dopadne.

Zabiják číslo 5: Samochvála

Permanentně mluvíte jen o sobě. O své skvělé práci a o tom, co jste všechno zažili. Myslete na to, že jste na rande a ne na volebním meetingu.

Jak je to správně:

Jistěže, chcete partnera ohromit. Ale mezi učiněním dojmu a ohlušením je tenká hranice. Více bodů získáte šarmem, zájmem a skromností.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy