Příprava na svatbu

Říjen 11, 2009 by admin  
Sekce Svatba

svatební dortAby byla svatba co nejhezčí, měli byste s přípravami začít ihned po skutečnosti, co vás váš protějšek požádá o ruku. Je nezbytné naplánovat vše do detailů, čímž docílíte perfektní a zorganizované svatby, na kterou budete navždy vzpomínat. Důležité je domluvit datum svatby, které je velmi důležité, od něj se pak odvíjí pozvánky. Následně byste měli zorganizovat setkání obou rodin, pokud se ještě neznají. A také byste měli sestavit předběžnou kalkulaci všech výdajů, abyste byli na vše připraveni.

Během následujících pár týdnů či měsíců byste měli vybrat a také rezervovat místo, kde byste si svatbu představovali. Nevěsty si přejí někdy originální svatbu, která se nebude odehrávat v kostele či na radnici. Velmi oblíbená místa jsou například zámky anebo hrady, což je pro každé svatebčany pohádkou. Po svatbě by se měla konat oslava, ale musíte si opět rezervovat hotel anebo restauraci, záleží pouze na vás, které místo preferujete. Po ustanovení místa si sestavte předběžný seznam hostů, který bude velmi důležitý při rozesílání svatebních pozvánek. Jedním z nejvzácnějších okamžiků svatebních příprav je výběr svatebních šatů, které by ženich před svatbou neměl vidět. Vyberte si pro sebe ty nejkrásnější šaty, protože svatba se koná jen jednou za život.

Seznam úkolů

svatební kyticeDo seznamu svatebních úkolů byste si měli zařadit vybrání a pozvání svědků a družby. Dále si domluvte a objednejte svatební vůz na datum svatby a upřesněte si seznam hostů. Ženich by si měl také vybrat oblek s botami a dalšími doplňky. Čím více se svatba blíží, tím více nastává úkolů, mezi které patří snubní prsteny, objednání fotografa, videa, hudby a kadeřnice. Také je důležité objednat svatební kytici a svatební oznámení s pozvánkami ke stolu. Dva měsíce či měsíc před svatbou byste měli začít rozesílat oznámení a začít zařizovat cukroví, svatební koláčky a vybrat menu v příslušné restauraci.

Přípravu svatby nijak nezanedbávejte a sepište i seznam svatebních dárků, což je v současnosti moderní, tím docílíte toho, že se vám nedostanou dva stejné dárky. V den svatby se nechte namalovat od profesionální kosmetičky a nechte se učesat od kadeřnice. Vše bude jedinečné, originální stejně jako celá vaše svatba. Podívejte se na výběr svatebních účesů.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy