Slunce, seno a pár facek

Červen 26, 2010 by michalka  
Sekce Svatba

1224943_84930499Už jsme probrali, zda papír anebo ne. Avšak co vše nastane, když se rozhodnete pro kladnou odpověď? Nastane zmatek, babičky, maminky, tetičky, tatínci, dědečci a strýčkové se zblázní štěstím bez sebe. Začnou nákupy metrových krajek a také tuny mouky pro pečení svatebních koláčů. Všichni si budou přát, abyste na svatbu nezapomněla. Začne se šít a péct, přípravy ženicha, nevěsty a dortů budou na vrcholu.

Začne se s plánováním, kdo vedle koho bude sedět, kdo spolu nemluví, proč nemůže sedět Josef vedle Milušky. Tím pádem začnou hádky a někteří budou na pokraji zhroucení ze stresu. Takhle si svatební přípravy představuje budoucí nevěsta a nejedna česká svatba by se dala srovnat se svatbou z Troškova Slunce, seno a pár facek. Rodinu si udržujte od svatebních plánů co nejdál, čímž svatbu snadno kočírujete. Začněte vše připravovat x měsíců dopředu, protože přece chcete, aby vaše svatba byla perfektní.

Můžete se však vykašlat na všechny tradice, běsnící rodiče a plačící babičky. Zapomenete na složitou rodinné vztahy a nemusíte se spoléhat na silné paže Karla, který by vás měl přenést přes práh vašeho domu či bytu. To vše vypusťte z hlavy, protože jde hlavně o vás a vaši svatbu. Vše se stihne i 4 týdny dopředu. Nemusíte se vdávat v šatách jako princezna, pamatujte, že i v obyčejnosti je krása a v jednoduchých šatech se můžete cítit jako bohyně.  Jednoduchý svatební dort s novomanželskou figurkou nahoře je správným řešením. Na stolech stačí svatební koláčky a víno, dále vše zastíní tanec a muzika.

Je to jen důkaz toho, že když děláte něco s láskou, kvůli lásce a pro lásku, vždy to dopadne dobře. Svatba je jeden z nejkrásnějších zážitků, které vás za váš život potká. Stát se novomanželi je něco výjimečného, důležité však je, aby to vydrželo pokud možno napořád. Dokud to nevyzkoušíte, tak to nepoznáte.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy