Trendy účesy 2012

Srpen 21, 2012 by admin  
Sekce Účesy

866624_beach_girlKaždý nový rok přináší nejen to nejlepší do budoucích let, ale i nové módní trendy. Ty můžeme vidět na módních přehlídkách, nové kousky moderního a odvážnějšího oblečení, ale taky v kosmetice, nebo co se týče nových módních trendů účesů.

Ani rok 2012 nebyl výjimkou a začátkem roku přišla řada nových, lepších, zajímavějších a rozhodně pro každou ženu, nebo dívku.

Rovné, kudrnaté, krátké i dlouhé

Pokud máte krásné zdravé vlasy, tak je budete chtít i co nejvíc ukázat světu. Není se čemu divit, protože dnes se jen málo kdo může pochlubit krásnými a zdravými vlasy. Pokud se nebojíte experimentů, pak se můžete vrhnout do nějakého opravdu extravagantního účesu, který vám sedne přímo na míru. Z těch extravagantnějších jsou spíš pro krátké vlasy a můžete je dokonce doplnit zajímavou barvou, třeba i viditelnější. Snadno tak na veřejnosti vyniknete.

Pokud se vám vyloženě nějaký odstín líbí, tak není důvod, abyste po něm hned nesáhly. Konec konců v módě jsou dokonce i dlouhé vlasy, které se hodí zvlášť k vysokým ženám. S dlouhými vlasy se dá udělat opravdu ledacos. Oplýváte dlouhými a krásnými kudrnatými vlasy? Pak zvolte ten nejlepší účes, se kterým vlasy snadno rozčešete a navíc i snadno upravíte do požadovaného tvaru. Chystáte se na slavnostní příležitost a nevíte, jak si učesat vlasy na večer? Klasikou, kterou rozhodně nikoho neurazíte, jsou vlasy do zajímavého drdolu, nebo do copu.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy