Účesy pro krátké vlasy


56 Krátké vlasy mají velké výhody a je jich hodně. Mezi největší výhodu patří jejich jednoduchá a rychlá každodenní úprava. Jejich umytí vám také nezabere moc času a sušení fénem je během pár minut. S krátkými vlasy lze vytvořit extravagantní a originální účesy a existuje také mnoho střihů pro krátké vlasy. Jejich podbarvením či melírováním docílíte okouzlujícího efektu. Musíte si však uvědomit jednu věc, že krátké vlasy nemůže nosit každý. Musíte se řídit hlavně typem vašeho obličeje. Pokud nemáte čas si denně upravovat účesy, vyberte si takový, který moc času nevyžaduje. Existují i účesy pro krátké vlasy, pro jejichž úpravu potřebujete více času než pro dlouhé a polodlouhé vlasy.

Krátké vlasy jsou v módě a hlavní rysy jsou jednoduchost, vzdušnost a přírodní barvy. Pokud chcete změnu na krátké vlasy, svěřte je do rukou odborníka, který vám poradí, co by vám slušelo a čemu se naopak vyvarovat.  Avšak určitou představu o svém novém střihu byste měli mít. Při krátkých vlasech se vám do popředí dostávají rysy obličeje a těla. Také vám vyniknou šperky na krku a náušnice.

Fotogalerie účesů a střihů pro krátké vlasy

Oblíbené účesy

89 Dnes patří mezi oblíbený střih mikádo, které pasuje snad všem ženám. Můžete si nechat udělat od svého kadeřníka i vrstvené mikádo, které je také oblíbené. Vlasové úpravy můžete různě kombinovat a je možno si ostřihat i krátkou ofinku, která vám bude jistě slušet. Ofinku můžete mít i delší a za ušima. Pokud přecházíte z dlouhých či polodlouhých vlasů na krátké, jistě nemějte strach, ale odvahu a věřte si, protože krátký účes sluší všem ženám bez ohledu na věk.

I když jsou vlasy krátké, musíte o ně také pečovat a používat přípravky na vlasy, které jim dodá lesk a sílu.  Pokud máte vlasy vlnité, můžete si je vyžehlit žehličkou na vlasy, čímž dosáhnete okouzlujícího účesu. Avšak je jen na vás, jaký účes se vám líbí a který budete nosit na hlavě.

Novinky ze světa módy