Účesy pro dlouhé vlasy


Pokud jste vlastníkem dlouhých vlasů, určitě je neschovávejte a udělejte s nimi nemožné. I když jsou možná v módě spíše krátké či polodlouhé vlasy, neznamená to, že byste si je musely ostřihat. Právě naopak, každý by vám dlouhé a zdravé vlasy mohl závidět.

Dlouhé vlasy byly vždy atraktivní a populární, ale vyžadují také hodně péče.

Dlouhé vlasy nemusíte mít sepnuté pouze v copu, právě naopak, nechte je vlát, ať každý vidí tu krásu, protože určitě máte čím se pyšnit. Dlouhé účesy jsou vynikající, ale musí být také výborně upraveny. Při sportování vlasy jednoduše sepnete do culíku a máte vystaráno. Dlouhé vlasy jsou vhodné pro ženy a dívky, které mají husté vlasy nebo kudrnaté vlasy. Dlouhé vlasy mohou působit sexy, neformálně, nebo naopak také společensky, můžete si vybrat z mnoha sestřihů.

Fotogalerie účesů a střihů pro dlouhé vlasy

Jedinou nevýhodou dlouhých vlasů je jejich nepraktičnost v tom smyslu, že většina žen nemá čas si je denně upravovat, a proto je sepnou pouze do culíku. Ale na druhou stranu dlouhé vlasy můžete využít při výjimečných chvílích, kdy s nimi budete vypadat neodolatelně. S dlouhými vlasy jdou udělat společenské účesy, extravagantní a také se s nimi dělají krásné svatební účesy. Nejjednodušším účesem u dlouhých vlasů jsou rozčesané a rovné vlasy učesané na pěšinku, která může být buď naboku, nebo uprostřed. Pokud máte vlasy vlnité, můžete si je nechat tak, nebo si je můžete vyžehlit žehličkou. Dlouhé vlasy mohou být doplněny dlouhou ofinkou, kterou si můžete dát za uši.

Pokud však vlasy žehlit nechcete, je vhodné u kudrnatých a vlnitých vlasů, je sestřihnout na vrstvy, čímž snížíte objem a vzhled bude efektivnější. Jestliže si necháváte vlasy dorůst, či máte dlouhé vlasy, nezapomeňte na pravidelné zastřihávání konečků. Také používejte vhodné přípravky, aby se vám konečky netřepily a aby vaše vlasy s kořínky zůstaly silné.

Novinky ze světa módy