Účesy pro kudrnaté vlasy


Většina lidí tvrdí, že účesy pro kudrnaté vlasy vypadají spíše legračně a jejich úprava je někdy namáhavá. Záleží však na kvalitě a stylu účesu. Účesy s kudrnatými vlasy jsou neobyčejné, ale také zajímavé. Kudrnaté vlasy jsou hezké, ale je potřeba o ně pečovat a umět je dobře upravit, dodat jim lesk a efektivní vzhled.

Mladé dívky si dnes kudrnaté vlasy většinou žehlí, protože si myslí, že kudrnaté vlasy jsou překážkou a závidí holkám, které mají rovné vlasy. Vyžehlené vlasy vám vydrží několik dní. Vlasy můžete mít různě dlouhé, buď krátké či polodlouhé nebo úplně dlouhé. Nejlepší je jich sestřihat do jednotlivých vrstev, čímž docílíte krásného vzhledu.

Fotogalerie účesů a střihů pro kudrnaté vlasy

Kudrnaté vlasy – Pro dlouhé vlas

Kudrnaté vlasy - Pro krátké vlasy

Kudrnaté vlasy – Pro polodlouhé vlasy

Účesy pro kudrnaté vlasy také závisí na tvaru vašeho obličeje. Kudrnaté vlasy jsou správnou volbou pro dívky, které mají řídké vlasy, protože jím tím dodají objem. Kudrnaté účesy jsou sexy a dívky jsou s nimi přitažlivé, avšak někdy může nastat situace, kdy se vám kudrnaté vlasy nehodí a rádi byste je vyměnily. Je nutné se s nimi naučit zacházet a také si udělat čas na jejich každodenní úpravu.

Kudrnaté vlasy si můžete učesat na pěšinku, která bude uprostřed či do strany. Málokdy se setkáte s kudrnatými vlasy, které mají v kombinaci ofinku. Aby váš účes neztratil styl, používejte stylistický gel, jenž vám vlasy udrží neustále stejné. S melírem se však setkáte málokdy. Pokud na hlavě nosíte skvěle upravený účes, určitě vám jej budou všichni závidět. Někdy je lepší navštívit kadeřníka, který vám s kudrnami poradí.

Jestliže máte krátké a kudrnaté vlasy a obličej máte kulatý, tak vám vlasy obličej rozšíří, tomu byste se měli však vyhnout.

Novinky ze světa módy