Účesy pro muže


I když někteří muži si nechají na hlavě účes, který jim zůstane ráno při vstávání, jiní jsou na svých účesech naopak závislý a bez úpravy vlasů by nevyšli ven. Na upravené muže se přece jen dívá lépe než na muže, kteří mají na hlavě tzv. vrabčí hnízdo. Správným účesem může muž ze sebe udělat úplně nového člověka.

Muži volí většinou kratší účesy, které si různě gelují a vyčarují různé účesy. Také někteří jsou příznivci trochu delších účesů, kdy si češou ofinku buď do boku, nebo přes čelo. Také jsou dnes hodně moderní tzv. emo účesy. Velkou roli také hraje barva jejich vlasů. Někteří mají melír a jiní si barví pouze část vlasů například na blond a zbytek vlasů je hnědá. Dodává to skvělý efekt.

Muži si také mohou zajít do kadeřnictví, kde se nechají ostříhat dle svých představ. Nemají s udržováním účesu tolik práce jako ženy, což je velkou výhodou, jelikož jejich vlasy jsou krátké. Ale platí pro ně také péče a používání správným šamponů.

Ať už má muž krátké, či delší vlasy, ať je má nagelované či jen učesané, vždy bude originální. Jeho účes by měl také odpovídat jeho stylu oblékání. Muži se řídí také dle hudby, kterou poslouchají, protože je mnoho lidí, kteří mají na hlavě punk různé barvy, ale také jsou muži, kteří mají delší vlasy a jsou příznivci většinou rocku.  To je také možno vidět u celebrit. Dnes je trendem také žehlit si vlasy, a pokud zrovna nemáte to štěstí a nemáte rovné vlasy, pořiďte si žehličku, která vám pomůže docílit vašeho vysněného účesu. Je však nutné žehlení vlasů doprovázet i různými speciálními přípravky, aby se vám vlasy tolik neničily žehlením.

Různé druhy účesů si můžete vybrat z velké nabídky obrázků, které jsou veřejně přístupné na internetu. Dále jsou vám moderní účesy nabízeny v různých katalozích.

Novinky ze světa módy