Účesy pro polodlouhé vlasy


180 Polodlouhé vlasy patří mezi nejčastější typy účesů a mají také mnoho výhod. Za polodlouhé vlasy jsou považovány vlasy, jejichž délka sahá od úst po ramena. Tento styl účesu sluší téměř každému typu obličeje a střih je praktický. Polodlouhé vlasy jsou dnes nejběžnější a účesy pro tuto délku vlasů jsou univerzální a dá se s nimi udělat téměř cokoliv. S polodlouhými vlasy si můžete dovolit i extravagantní účesy. Mezi výhody těchto vlasů patří jejich univerzálnost a není potřeba je nikterak upravovat. Proto je většina žen využívá. Máte možnost si nechat sestřihat vlasy na různé účesy, kterých je mnoho.

Účesy pro polodlouhé vlasy se rozdělují na účesy sportovní, společenské či stylové. Polodlouhé vlasy můžete využívat v kombinaci s ofinkou, která může být dlouhá, krátká, geometricky tvarovaná a mnoho dalších úprav. Mezi oblíbené účesy patří především vrstvený střih. Podbarvením či melírem můžete dosáhnout okouzlujících efektů. Polodlouhé vlasy si také můžete rozčesat na pěšinku, která může být buď uprostřed, nebo na straně.

Fotogalerie účesů a střihů pro polodlouhé vlasy

Pokud vlastníte kudrnaté vlasy a máte délku po ramena, máte dvě možnosti. Jednou z nich je použít žehličku na vlasy, čímž docílíte rovného účesu, s nímž si můžete už udělat prakticky cokoliv. Druhou možností je opět sestřihat je na vrstvy a objem vašich vlasů okouzlí kolemjdoucí.

Polodlouhé účesy zvýrazní vaše jemné rysy.

Pokud nejste příznivci dlouhých vlasů, se kterými toho moc neuděláte, nebo si netroufáte na krátký střih, polodlouhé vlasy jsou pro vás tou správnou volbou. Pokud si všimnete, tak většina celebrit zvolilo zrovna tento typ účesů. Můžete kombinovat všelijaké úpravy účesů, tak proč to nezkusit. Můžete se inspirovat zrovna u slavných osobností, které se experimentů jistě nebojí.

Novinky ze světa módy