VIP Prostřeno – nejlepší recepty

Březen 21, 2013 by admin  
Sekce Zdraví

1097138_prawn_and_rice_saladTelevize Prima již nějakou dobu vysílá úspěšný Pořad prostřeno, kde skupinka lidí vaří postupně jeden pro ty ostatní to nejlepší, co umějí. Popularita pořadu přitom nabrala takových obrátek, že se TV Prima rozhodla v tomto pořadu nejen pokračovat, ale oživit ho i populárními osobnostmi. Tyto díly, kde vystupují české celebrity místo běžných soutěžících, pak označila jako VIP Prostřeno.

Setkat jste se zde mohli s nejrůznějšími hereckými a pěveckými hvězdami, modelkami, ale i jinými známými osobnostmi z českého showbusinessu. Jako příklad můžeme uvést hned několik celebrit s opravdu povedenými recepty.

Anife Vyskočilová uvařila skvělé dalmácké čufty po bosenku, kuřecí paličky zvané jachnije a pečený lilek s kyselou jogurtovou zálivkou. Jako dezert podávala řecký jogurt s medem.

Další hvězdou v tomto pořadu byl také Pavel Vítek, který připravil barmské krevety v pálivé omáčce. Ty doprovodil estonskou dýňovou polévkou, africkým kotlíkem a karlštejnským jablečným koláčem.

Účasti se nevyhnula ani známá kuchařka Jana Boušková, která připravila bohaté menu skládající se ze slepice v červeném oleji, plněných hermelínů, roštěnky na grilu s třemi domácími omáčkami, míchaného salátu a sladké tečky v podobě lesního ovoce s piškoty.

Uvařit si ale můžete také podle dalších hvězd, jako je seriálová herečka Veronika Jeníková, Kamila Špráchalová, Pavla Vitázková, Pavel Soukup nebo režisér Jiří Adamec. Záznamy všech dílů můžete najít na iprima VIP Prostřeno.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy