Vlasy podle nálady

Listopad 23, 2010 by michalka  
Sekce Účesy

953154_21439512Na jaké vlasy máte právě teď náladu? Na bohaté či rovné? Díky široké paletě kosmetických přípravků si v současné době můžete vybrat jakýkoliv účes. Vykouzlíte na své hlavě prakticky cokoliv, záleží však na délce vašich vlasů. Avšak je důležité, abyste své vlasy příliš nezatěžovali, protože mnohdy příliš výrazná změna vlasům škodí.

Základem zdravých vlasů je však správná péče. Jestliže své vlasy často měníte, musíte o ně také dostatečně pečovat. Suché vlasy hydratujte, na jejich konečky aplikujte séra a choďte pravidelně ke svému kadeřníkovi, aby vám konečky zastřihl. Používejte také vhodné šarmy, které jsou určené pro váš typ vlasů, a nezapomeňte na používání kondicionérů.

Lví hříva

Jestliže toužíte po bohatých vlasech, pak si je nejprve umyjte šamponem určený pro objem vlasů. Je důležité, abyste je řádně umyli a raději je napěňte dvakrát, aby se dostala mastnota zcela pryč, protože mastnota vlasy dost zatěžuje. Kondicionér aplikujte pouze na konečky, a jestli máte problém s elektrizujícími vlasy, pak malé množství naneste na zbytek vlasů. Vezměte své pěnové tužidlo a naneste ho po celé délce vlasů. Vlasy pak vyfénujte v předklonu, a jak budou vlhké, tak je foukejte prostřednictvím kulatého kartáče. Fénujte vlasy zejména od spodu. Na závěr svůj účes přestříkejte gelem ve spreji, který pramínky vlasů tolik neslepí jako lak. Pak vyčkejte, až gel zaschne, aby váš výtvor nezplihnul.

Rovné vlasy

Pokud ale toužíte po uhlazených vlasech, pak se nebojte použít větší množství kondicionéru. Jestli jste ale majitelkou mastnějších vlasů, pak s tím počínejte opatrně, protože by mohly vlasy působit zplihle a nevyhlazeně. Vlasy vysušte ručníkem a naneste na ně speciální přípravek určený k uhlazení vlasů. Buďte ale opatrná, abyste jej nenanesla moc ke kořínkům, vlasy by pak působily mastnějším dojmem. Jestliže používáte kartáč, přes nějž se vlasy narovnají, pak můžete fénovat vlasy ihned. Pokud však chcete použít žehličku, pak vyčkejte ještě dvě hodiny po fénování. V obou případech si ale vlasy sepněte a začněte je rovnat odspodu.

Komentáře

3 Responses to “Vlasy podle nálady”
  1. juliana napsal:

    Ahoj, moc díky. Ty to tu máš taky úžasné.:-)

  2. Bells4ewer napsal:

    díky taky máš krásnej webík a pěkné rady na účesy :)

  3. lucie napsal:

    pekne, lucce to tady moc slusi :)

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy