Zbavte se druhé brady a zpevněte si pokožku

Duben 21, 2010 by michalka  
Sekce Krása

931368_33415259Jedná se o paradox, s nímž se v současné době potýká mnoho žen. Nemusíte bojovat s přebytečnými kily, ale i přesto vám nepozorovaně roste podbradek? Tento problém je trápením nejen žen, ale i mužů. Jistě vás již napadlo, že se jedná o neřešitelný problém, s nímž se budete muset smířit. Ale máme pro vás dobrou zprávu, která umožní vaše trápení vyřešit. Tak neváhejte a čtěte dále.

Na trhu se objevila úžasná novinky od firmy Ryor – Sérum na podbradky Optimal. Jeho aplikace se provádí jak ráno, tak i večer, ale nejlepší je několikrát ještě během dne. Ošetření se skládá ze tří fází. Uvolnění šíje, zpevnění pokožky v partiích dekoltu a krku a rozpuštění tukového polštáře pod bradou. Začněte nejprve prohnětením trapézového svalu. Důvodem je návaznost pokožky v oblasti dekoltu na tyto svaly. Jestliže by zůstaly svaly křečovitě stažené, ošetření by nemělo žádný efekt.

Následuje masáž Zpevňující emulzí. Masáž začněte hluboko v partii dekoltu a pokračujte směrem ke krku a od středu dekoltu provádějte masáž do stran. Závěrem vpravte lehkými poklepy emulzi hluboko do pokožky, protože emulze je snadno vstřebatelná. Nejen že obsahuje rostlinné proteiny, ale také extrakt z asijské rostliny Cantella asiatica. Aktivní látky napomáhají výrazně zlepšovat regeneraci kolagenových a elastinových vláken, čímž je zvýšena pružnost pokožky. Její účinek je velmi rychlý a také brzo viditelný.

Další část ošetření tvoří aplikace Séra na podbradky. Sérum je charakteristické obsahem aktivních látek z mořských řas, které podporují redukci tuku z podkožních tukových buněk formou lipolýzy, dále také zbraňují zpětnému usazování tukových buněk. Díky obsahu vysoce účinných sojových proteinů se pokožka vypíná, extrakt z hnědé mořské řasy „Kalpariane“ pokožku zpevňuje a následně zvyšuje její elasticitu. Je stimulována také syntéza kolagenu a chrání kolagenová a elastinová vlákna pro degradaci. Řasa pokožku hydratuje a revitalizuje. Díky obsahu zelené bambusové mikrokapsle s jojobovým olejem a extraktem z pohanky má antioxidační účinky, čímž jsou posilněny cévy a také se jedná o další zpevnění pokožky.

Přidejte vlastní komentář

Zde můžete přidat vlastní názor k dánému článku.

Novinky ze světa módy